2009-2013© All Rights Reserved - www.sh-studiod.com
sh-studiodesign_kosova001038.jpg sh-studiodesign_kosova001037.jpg
sh-studiodesign_kosova001010.jpg sh-studiodesign_kosova001009.jpg
Sheraton Hotel - Denver
Hit Cafe - Mitrovice
NIAGARA Falls - New York
FIONA Restaurant - Mitrovice
SPORT FASHION - Albi Mall Prishtine
Tel: 044 124 401
        049 583 115
FAX: +1 212 202 4461
sh-studiodesign001018.png sh-studiodesign001016.png sh-studiodesign001015.png sh-studiodesign001014.png sh-studiodesign001013.png sh-studiodesign001012.png sh-studiodesign001011.png sh-studiodesign001010.png sh-studiodesign001009.png sh-studiodesign001008.png
Pasurone webfaqen e biznesit tuaj me HD Virtualet tona. Pa dyshim ju paguani mė shumė nė video reklama se sa nėse pėrdorni virtualet tona. Ne ju ofrojm HD Virtualet me ēmimet mė tė mira si dhe me kualitetin mė tė lartė HD tė virtualeve.

Po qese nuk keni webfaqe atėhere ne u ofrojm edhe punimin e webfaqes suaj me poashtu ēmim shumė tė volitshėm.

Sod si kurr mė parė tele-komunikim ka mar dimenzione tė papara. Pothuajse ēdo i treti fėmije ėshtė i pajisur me smart phone e mos tė flasim pėr tė rriturit qė secili nga ne se paku i ka dy smart phones. E themi kėtė sepse virtualet tona mund tė shikohen nė smartphone, kudo qė te jenė.

Ne ua mundėsojm juve qė me shėrbimet tona ti prezantoni ambientet tuaja tė bizneseve mbar botės, jo vetėm nė rajonin tonė tė Kosovės.

Nėse shitni patundshmėri, pėrmes virtualeve tona ne i fusim klientėt tuaj tė mundur nė ambientet tuaja 24 orė nė ditje. Ata mund tė shofin hotelin, restorantin apo palestren tuaj edhe nėse ju jeni duke fjetur.
 
Nėse ju duhet fotograf apo dizajner grafik ju jeni ne vendin e duhur.
Ne ofrojm gjithashtu fotografime profesionale tė produkteve, automjeteve, lokaleve tė ndryshme, restoranteve, hoteleve apo fabrikės suaj atėhere na kontaktoni qė tu ndihmojmė me shėrbimet tona.

Pėr argjendtaritė dhe sallon tė automjeteve kemi program tė posaqėm. Na kontaktoni pėr mė shumė informata. 
 
Keni nevoj tė dizajnoni pllakat apo broshurė apo edhe kopertinė libri, ne mund t'ju dizajnojm diēka unike dhe qė ka domethėnie. 
sh-studiodesign001005.jpg
Po qe se ende nuk mund te vendosni, atehere na kontaktoni dhe ne mund tu vizitojm dhe ta bejme nje shembull dhe te shikoni se si del ambienti juaj ne HD Virtual Tour 360.
 
Sa ju takon cmimeve tona, ju garantojm se ne do te jemi te vetmit qe ofrojme qmimet me te ulta me kualitetin me te larte the kohen me te shkurter te prodhimit te tyre.
 
Mund te na provoni, ne gjithmone ofrojm nje SPIN falas per cdo klient tane.
 
Na kontaktoni, ju mirepresim.
 
Cell: 044 124 401

e-mail: shoti@sh-studiod.com
 
 
css3menu.com