Keni nevojė pėr
TALIBA PRODUCTION
Llogoja ėshtė shenja mė e rėndėsishme pėr biznesin tuaj. Ajo paraqet identitetin e biznesit tėnd dhe njiherit pėrfaqėson biznesin tuaj nė mesin e biliona llogove tjera.

Llogoja tė shoqeron nė tė gijtha materialet e marketingut, duke filluar, nga letterhead apo dokumenti officiel i biznesit tuaj qė pėrmban llogon dhe informatat pėr kontakt, broshurat, pllakatet, amblemat, ēantat, maicat, kapelat, kimikat, fletoret dhe shume materiale tjera marketingu. Si e till llogoja duhet tė jet e thjesht dhe me domethėnie.

Zakonisht ne ua punojm 3 lloje llogosh (si propozim) pastaj ju mund tė zgjidhni nga ato njėrėn, ku pastaj mund tė shtojm, largojm apo editojm diē nga propozimi i parė nė mėnyrė qė t'ia adaptojm biznesit tuaj dhe ju te jeni tė kėnaqur. Na kontaktoni pėr ēdo nevojė.
sh-studiodesign_kosova001010.jpg sh-studiodesign_kosova001009.jpg
Tel: 044 124 401
        049 583 115
FAX: +1 212 202 4461
sh-studiodesign002002.png
2009-2013© All Rights Reserved - www.sh-studiod.com
sh-studiodesign_kosova001038.jpg sh-studiodesign_kosova001037.jpg
css3menu.com