Ne punojm web-faqe sipas porosisė dhe nevojės. Ne nuk pėrdorim templates (shabllona) siē pėrdorin shumica. Ne i dizajnojm ato bazuar nė nevojėn dhe natyrėn e bizensit tuaj. Nėse nuk keni Llogo atėhere ne do ua punojm njė llogo pa kurfar kompnezimi poqese na zgjidhni neve pėr punimin e web-faqes suaj.

Ēmimet ndryshojnė nė bazė tė elementeve qė do ti pėrdorim nė web-faqe, siē janė: format kontaktuese, aplikacionet online, databazat, transaksione online, slide-shows, galeritė e ndryshem, efketet e ndrysheme etj.

Nėse kemi nevoj tė marim fotografi tė reja, apo tė bėjmė HD Virtual Tour kjo gjithashtu llogaritet ndamas nga webfaqja juaj paso qė ėshtė punė tjetėr nga ajo e krijimit te webfaqes.

Njė gjė duhet tė jeni tė bindur se nė fund do tė jeni tė kėnaqur me punėn tonė dhe shėrbimet tona. Na kontaktoni pėr ēdo pyetje qė mund tė keni.

Pėr blerjen e domain-names (emrit te web-faqes) si dhe hostingun (sigurimi i hapsirės pėr lokimin e web-faqes nė internet) pėrdorim: www.1and1.com
sh-studiodesign_kosova003035.jpg sh-studiodesign_kosova003029.jpg
2009-2013© All Rights Reserved - www.sh-studiod.com
sh-studiodesign_kosova003028.jpg sh-studiodesign_kosova002039.jpg sh-studiodesign_kosova003022.jpg sh-studiodesign_kosova003021.jpg sh-studiodesign_kosova003020.jpg sh-studiodesign_kosova003019.jpg sh-studiodesign_kosova003018.jpg sh-studiodesign_kosova003017.jpg sh-studiodesign_kosova003016.jpg sh-studiodesign_kosova003015.jpg sh-studiodesign003006.jpg sh-studiodesign_kosova003003.jpg sh-studiodesign_kosova003002.jpg sh-studiodesign_kosova001010.jpg sh-studiodesign_kosova001009.jpg
Tel: 044 124 401
        049 583 115
FAX: +1 212 202 4461
sh-studiodesign003003.png
css3menu.com
sh-studiodesign003001.png